Čtvrtý ročník konference BIM-Fórum „Revit v praxi“

Přejít na stránku konference

Na základě uživatelských zkušeností se způsobem zavádění procesů BIM v oblasti návrhu a projektování v České republice se uskutečnily již tři ročníky konference BIM-Fórum „Revit v praxi“. Konference se koná vždy na přelomu měsíce ledna a února a její uplynulé ročníky proběhly Fakulty architektury ČVUT v Praze a Fakultě stavební VUT v Brně.

Program konference BIM-Fórum „Revit v praxi“ je určen pro širokou odbornou veřejnost, která má s technologií BIM letmé nebo již letité zkušenosti a jejím hlavním cílem je výměna vzájemných zkušeností a zvýšení know-how v oboru, který se stává součástí při procesech navrhování, projektování a provádění ve stavebnictví i následné správě majetku.Foto z konference

Právě probíhají přípravy na čtvrtý ročník této konference „Revit v praxi”, která se uskuteční ve čtvrtek 21. 1. 2016 na Fakultě stavební VUT v Brně.

V přednáškách bychom rádi navázali nejen na obecná témata, ale i na praktické zkušenosti a poznatky se zaváděním jednotlivých procesů v rámci BIM. Pokud máte náměty a nápady pro nadcházející ročník, budeme rádi, pokud se o ně podělíte na e-mailu info@bim-forum.cz. Rovněž si můžete zažádat o zpřístupnění videozáznamu konference 2015.

Registrace na konferenci bude zahájena na konci listopadu.

Budeme se těšit na případné náměty a osobní shledání.
Organizační tým konference BIM-Fórum

Proč konference BIM-Fórum?

Foto z konference

Protože osobní setkání nelze ničím nahradit. Na konferenci můžeme společně zjišťovat, jak jsou na tom jinde, vyměníme vizitky, popijeme kávu :). Získáme odstup od všedních problémů i nové síly do dalšího boje s Revitem.

Program předchozích konferencí:   2013  |  2014  |  2015